ROF MİMARLIK
0
YÜKLENİYOR...
ROF Mimarlık

ROF Mimarlık, mimari, iç mimari ve kentsel tasarımın gerektirdiği farklı ölçeklerde mekân üretimini gerçekleştirmeyi hedefleyen bir tasarım ve uygulama ofisidir. 2021 yılında çalışmaya başlayan ROF Ofis uzun yılların tecrübesi ile çağdaş tasarım gereçlerini bir araya getirmekte ve dünya çapında mimari tasarım anlayışıyla projelerini yürütmektedir. Çalışma alanlarındaki çeşitlilik uzman kadrosu sayesinde gerçekleşmektedir. Amacı, fonksiyonelliğin kılavuzluğunda, bulunduğu dönemin teknolojik, ideolojik ve sanatsal kaynaklarını kullanarak ve bellekten faydalanıp aktarımlar yaparak kullanıcılarına “yer” hissi verebilecek mekânlar tasarlamaktır. ROF Mimarlık, bulunduğu doğal ve yapılı çevre ile uyum içinde, kullanıcısına fonksiyonel yaşam alanı sunabilen, estetik olarak beklentileri karşılayan, tasarlandığı dönemin teknolojik durumunu tasarım kriterlerine taşıyan ve gelecek nesillere bulunduğu zaman dilimi hakkında bilgi veren, toplumsal ihtiyaçlara cevap veren, algılanabilir ve bellekte imgelenebilir dolayısıyla yer olmaya aday mekânlar tasarlamayı hedeflemektedir.

PRENSİPLERİMİZ

Projeniz İçin Doğru Adres

Size Özel Tasarım

100% Hizmet

100% Memnuniyet

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz. Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Görüntüle
Kapat